Přehledy

Není aktualizováno! Nejsou lidi... :-(

Chcete zjistit jak je to se mší svatou v nějakém kostele v sousedství? Možná odpověď naleznete, jednou :-(, v přehledu mší svatých v okolí na této stránce - zatím naléhavě prosíme o pomoc při doplnění tabulky! Najdete zde i přehlednou tabulku akcí, které pořádá Centrum pro rodinu, aktuální přehledy mší v Děčíně o vánocích, velikonocích, ...

Napište nám Zpět do menu



Mše svaté v našem vikariátě a okolí
Pastorační plán diecézního centra pro rodinu
Velikonoce 2013
Vánoce 2013
Velikonoce 2013
Vánoce 2012
Velikonoce 2012
Vánoce 2011
Velikonoce 2011
Vánoce 2010
Velikonoce 2010
Vánoce 2009
Velikonoce 2009
Vánoce 2008
Dušičky 2008
Velikonoce 2008
Vánoce 2007
Velikonoce 2007
Vánoce 2006
Velikonoce 2006
Vánoce 2005
Velikonoce 2005
Vánoce 2004
Velikonoce 2004
Vánoce 2003

Mše svaté v okolí

Mše svaté farností Děčín - Podmokly a Jílové naleznete na hlavní stánce !

Místo Kostel Kdy Poznámka
Arnoltice Kostel Nanebevzetí Panny Marie Sobota 16:00 v zimních měsících v kapli na faře
Benešov nad Ploučnicí Kostel Narození Panny Marie Středa 17:30 -
Čtvrtek 8:30 -
Pátek 17:30 -
Sobota 8:30 -
Neděle 8:30 -
Bohosudov Bazilika minor Bolestné Matky Boží Neděle 9:00 -
Česká Kamenice Kostel sv. Jakuba Staršího Středa 17:00 přes zimu
Pátek 17:00
Neděle 9:30 -
Kaple Narození Panny Marie Středa 17:00 přes léto
Pátek 17:00
Česká Lípa Bazilika minor Všech svatých Neděle 10:00 -
Kostel Narození Panny Marie Neděle 17:30 -
Kostel sv. Máří Magdalény Pondělí - Sobota 17:30 -
Děčín I Kostel Povýšení sv. Kříže Pondělí 7:30 v kapli Panny Marie Sněžné
Úterý 7:30 v kapli Panny Marie Sněžné
Středa 18:00 po mši svaté krátká adorace
Čtvrtek 7:30 německy
Pátek 15:00 domov důchodců, Děčín - Kamenická
Sobota 7:30 kaple Panny Marie Sněžné
Neděle 10:00 2. neděle v měsíci latinsky
Kostel sv. Václava a Blažeje Pátek 18:00 -
Neděle 8:00 -
Doubice Kostel Nanebevzetí Panny Marie Sobota 17:00 mimo zimní období
Horní Police Kostel Navštívení Panny Marie 1. So v měsíci 10:45 pouť z Děčína
Hřensko Kostel sv. Jana Nepomuckého - : mše sv. nejsou
Chřibská Kostel sv. Jiří - : -
Jablonné v Podještědí Bazilika minor sv. Vavřince a Zdislavy Sobota 9:30 od 3. října do 30. dubna v zimní kapli
Neděle 9:30 -
11:00 není od 3. října do 30. dubna
Jedlka Kostel sv. Anny - : -
Jetřichovice Kostel sv. Jana Nepomuckého Neděle 8:00 od Velikonoc do slavnosti Ježíše Krista krále
Jiřetín pod Jedlovou Kostel Nejsvětější Trojice Úterý 16:30 -
Neděle 8:30 -
Kerhartice Kostel sv. Maří Magdalské Neděle 16:00 -
Krásná Lípa Kostel sv. Maří Magdalské - : -
Libouchec Kostel Tří Králů 4. Ne v měsíci 16:00 -
Malá Bukovina Kostel sv. Václava Neděle 14:00 -
Markvartice Kaple sv. Kryštofa a Panny marie Neděle 11:00 každý lichý týden
Nebočady Kostel sv. Vavřince - - mše sv. nejsou
Roztoky Kostel Narození sv. Jana Křtitele - : -
Růžová Kostel sv. Petra a Pavla Pátek 18:00 od září do června
19:00 od června do září
Neděle 11:00 -
Sněžná Kostel Panny Marie Sněžné - : -
Srbská Kamenice Kostel sv. Václava Pondělí 18:00 od září do června
19:00 od června do září
Středa 18:00 od září do června
19:00 od června do září
Pátek 18:00 od září do června
19:00 od června do září
Neděle 9:30 -
Těchlovice Kostel Stětí sv. Jana Křtitele Sobota 14:30 s nedělní platností
Tisá Kostel sv. Anny 1. Ne v měsíci 16:00 -
Verneřice Kostel sv. Anny Sobota 18:00 -
17:00 v zimě, každý sudý týden
. Dejte vědět a děkuji těm, kteří přispěli!
Nahoru


Pastorační plán diecézního centra pro rodinu biskupství litoměřického

Nezapomeňte se podívat na stránky Centra pro rodinu!
Podívejte se i na stránky YMCA Familia!
Termín Název akce a místo konání
1x / měsíc Přípravy snoubenců v rodině - jednotlivě vyškolené páry
19. 12. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Krupka
29. 11. 2013 - 01. 12. 2013 Víkend pro syny IV na téma „Rytířskost civilizace a rozdíly v myšlení mužů a žen“ – Albeřice
21. 11. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
25. 10. 2013 - 27. 10. 2013 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
18. 10. 2013 - 20. 10. 2013 Podzimní obnova Manželských setkání - Seč
18. 10. 2013 - 20. 10. 2013 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
17. 10. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Teplice
03. 10. 2013 - 06. 10. 2013 Podzimní obnova Manželských setkání - Hejnice
20. 09. 2013 - 22. 09. 2013 Víkend pro otce s dospívajícím synem I aneb „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!“ – Běleč nad Orlicí
19. 09. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
14. 09. 2013 Diecézní pouť rodin - Bohosudov od 10:00
11. 09. 2013 - 15. 09. 2013 Netradiční duchovní cvičení pro muže „Mužský rituál vstupu do zralé dospělosti“ - Nesměř
06. 09. 2013 - 08. 09. 2013 Synové III na téma „Mužské archetypy“
16. 08. 2013 - 24. 08. 2013 Letní kurz partnerských vztahů - Manželská setkání - Třešť
13. 07. 2013 - 20. 07. 2013 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2013 v Litomyšli
20. 06. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
23. 05. 2013 - 26. 05. 2013 Seminář „Prameny mateřství a otcovství“ - Třešť
17. 05. 2013 - 19. 05. 2013 Pokračovací víkend pro otce s dospívajícím synem II - Běleč nad Orlicí
16. 05. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
26. 04. 2013 - 28. 04. 2013 Víkend pro syny V na téma „Cesta divého muže“ - Běleč nad Orlicí
19. 04. 2013 - 21. 04. 2013 Jarní obnova Manželských setkání - Hejnice
18. 04. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Teplice
12. 04. 2013 - 14. 04. 2013 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
22. 03. 2013 - 24. 03. 2013 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
21. 03. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Krupka
15. 03. 2013 - 17. 03. 2013 Jarní obnova Manželských setkání - Seč
15. 03. 2013 - 17. 03. 2013 Vedení programu - Víkend pro chlapy z východu
21. 02. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
17. 01. 2013 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
12. 01. 2013 Ples YMCA Familia - Praha
01. 01. 2013 - 30. 01. 2013 Zasílání přihlášek Manželských setkání 2013
20. 12. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Krupka
17. 11. 2012 - 26. 11. 2012 Duchovní cesta - Izrael
15. 11. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
26. 10. 2012 - 28. 10. 2012 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
19. 10. 2012 - 21. 10. 2012 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
18. 10. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Teplice
12. 10. 2012 - 14. 10. 2012 Podzimní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
21. 09. 2012 - 23. 09. 2012 Víkend pro otce s dospívajícím synem I aneb „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!“ – Běleč nad Orlicí
18. 09. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
15. 09. 2012 - 19. 09. 2012 Netradiční duchovní cvičení pro muže „Mužského rituálu přechodu do zralé dospělosti“ - Nesměř
15. 09. 2012 Diecézní pouť rodin - Bohosudov od 10:00
07. 09. 2012 - 09. 09. 2012 Synové IV na téma „rytířskost civilizace a rozdíly v myšlení mužů a žen“
21. 07. 2012 - 28. 07. 2012 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2012 v Litomyšli
21. 06. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
24. 05. 2012 - 27. 05. 2012 Celostátní akce pro muže
18. 05. 2012 - 20. 05. 2012 Pokračovací víkend pro otce s dospívajícím synem II - Běleč nad Orlicí
17. 05. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
20. 04. 2012 - 22. 04. 2012 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
19. 04. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Teplice
13. 04. 2012 - 15. 04. 2012 Jarní obnova Manželských setkání - Hejnice
29. 03. 2012 - 01. 04. 2012 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
15. 03. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Krupka
16. 02. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
19. 01. 2012 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
01. 01. 2012 - 30. 03. 2012 Zasílání přihlášek Manželských setkání 2012
15. 12. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Krupka
17. 11. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
11. 11. 2011 - 13. 11. 2011 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
21. 10. 2011 - 23. 10. 2011 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
20. 10. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Teplice
07. 10. 2011 - 09. 10. 2011 Podzimní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
23. 09. 2011 - 25. 09. 2011 Víkend pro otce s dospívajícím synem I aneb „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!“ – Běleč nad Orlicí
15. 09. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
10. 09. 2011 - 14. 09. 2011 Netradiční duchovní cvičení pro muže „Mužského rituálu přechodu do zralé dospělosti“ - Nesměř
10. 09. 2011 Diecézní pouť rodin - Bohosudov od 10:00
02. 09. 2011 - 04. 09. 2011 Synové III na téma „Mužské archetypy“
16. 07. 2011 - 23. 07. 2011 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2011 v Litomyšli
16. 06. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
20. 05. 2011 - 22. 05. 2011 Pokračovací víkend pro otce s dospívajícím synem II - Běleč nad Orlicí
19. 05. 2011 - 22. 05. 2011 Celostátní akce pro muže
19. 05. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
15. 04. 2011 - 17. 04. 2011 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
14. 04. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Teplice
01. 04. 2011 - 03. 04. 2011 Jarní obnova Manželských setkání - Hejnice
25. 03. 2011 - 27. 03. 2011 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
17. 03. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Krupka
17. 02. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Trmice
20. 01. 2011 Měsíční setkání Chlapů ze severu - Bohušovice
01. 01. 2011 - 30. 03. 2011 Zasílání přihlášek Manželských setkání 2011
12. 11. 2010 - 14. 11. 2010 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
15. 10. 2010 - 17. 10. 2010 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
15. 10. 2010 - 17. 10. 2010 Podzimní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
24. 09. 2010 - 28. 09. 2010 Netradiční duchovní cvičení pro muže „Mužského rituálu přechodu do zralé dospělosti“ - Nesměř
17. 09. 2010 - 19. 09. 2010 Víkend pro otce s dospívajícím synem I aneb „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!“ – Běleč nad Orlicí
11. 09. 2010 Diecézní pouť rodin - Bohosudov od 10:00
24. 08. 2010 - 29. 08. 2010 Iniciace synů v muže formou netradičních duchovních cvičení
17. 07. 2010 - 24. 07. 2010 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2010 v Litomyšli
11. 06. 2010 - 13. 06. 2010 Pokračovací víkend pro otce s dospívajícím synem II - Běleč nad Orlicí
27. 05. 2010 - 30. 05. 2010 Celostátní akce pro muže
07. 05. 2010 - 09. 05. 2010 Víkend pro syny V na téma „Cesta divého muže“ - Běleč nad Orlicí
23. 04. 2010 - 25. 04. 2010 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
26. 03. 2010 - 28. 03. 2010 Jarní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
19. 03. 2010 - 21. 03. 2010 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
01. 01. 2010 - 30. 03. 2010 Zasílání přihlášek Manželských setkání 2010
20. 11. 2009 - 22. 11. 2009 Podzimní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
13. 11. 2009 - 15. 11. 2009 Víkend pro ženy – ženská iniciace III - Jiřetín pod Jedlovou
30. 10. 2009 - 01. 11. 2009 Víkend pro syny IV na téma „Rytířskost civilizace a rozdíly v myšlení mužů a žen“ - Albeřice
16. 10. 2009 - 18. 10. 2009 Víkend pro chlapy ze severu - Albeřice
16. 10. 2009 - 18. 10. 2009 Víkend pro ženy - Jiřetín pod Jedlovou
18. 09. 2009 - 20. 09. 2009 Víkend pro otce s dospívajícím synem I
09. 09. 2009 - 13. 09. 2009 Netradiční duchovní svičení pro muže
12. 09. 2009 Diecézní pouť rodin - Bohosudov od 10:00
04. 09. 2009 - 06. 09. 2009 Synové III
04. 09. 2009 - 06. 09. 2009 Víkend pro ženy – ženská iniciace II - Doksany
18. 07. 2009 - 25. 07. 2009 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2009 v Litomyšli
21. 05. 2008 - 24. 05. 2008 Celostátní chlapská akce
05. 05. 2009 - 07. 05. 2009 Pokračovací víkend pro otce s dospívajícím synem II
24. 04. 2009 - 26. 04. 2009 Víkend pro syny V na téma "Cesta divého muže"
24. 04. 2009 - 26. 04. 2009 Víkend pro ženy, aneb dámská jízda - Jiřetín pod Jedlovou
03. 04. 2009 - 05. 04. 2009 Víkend pro chlapy ze severu - ?
27. 03. 2009 - 29. 03. 2009 Jarní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
14. 11. 2008 - 16. 11. 2008 Víkend pro ženy, aneb dámská jízda - Jiřetín pod Jedlovou
10. 10. 2008 - 12. 10. 2008 Podzimní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
03. 10. 2008 - 05. 10. 2008 Víkend pro chlapy ze severu - Mužské archetypy, Albeřice
19. 09. 2008 - 21. 09. 2008 Víkend pro otce s dospívajícím synem I aneb "Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!"
10. 09. 2008 - 14. 09. 2008 Mužská iniciace - duchovní cvičení podle P. Richarda Rohra, OFM
13. 09. 2008 Diecézní pouť rodin - Bohosudov od 10:00
05. 09. 2008 - 07. 09. 2008 Synové IV
19. 07. 2008 - 26. 07. 2008 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2008 v Litomyšli
21. 05. 2008 - 25. 05. 2008 Celostátní chlapská akce
16. 05. 2008 - 18. 05. 2008 Víkend pro otce s dospívajícím synem II
25. 04. 2008 - 27. 04. 2008 Víkend pro ženy, aneb dámská jízda - Jiřetín pod Jedlovou
11. 04. 2008 - 13. 04. 2008 Víkend pro chlapy ze severu - malá škola bubnování s opékáním selete, Albeřice
28. 03. 2008 - 30. 03. 2008 Jarní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
19. 10. 2007 - 21. 10. 2007 Víkend pro chlapy ze severu
26. 09. 2007 - 30. 09. 2007 Mužská iniciace - Duchovní cvičení podle Richarda Rohra
21. 09. 2007 - 23. 09. 2007 Víkend pro otce s dospívajícím synem I, aneb "Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!"
07. 09. 2007 - 09. 09. 2007 Synové III
14. 07. 2007 - 21. 07. 2007 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2007 v Litomyšli
18. 05. 2007 - 20. 05. 2007 Víkend pro otce s dospívajícím synem II
10. 05. 2007 - 13. 05. 2007 Víkend pro chlapy ze severu - Rituál BERÁNKA
27. 04. 2007 - 29. 04. 2007 Víkend pro ženy, aneb dámská jízda - DDKT Litoměřice
30. 03. 2007 - 02. 04. 2007 Jarní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
... ...
03. 07. 2005 - 10. 07. 2005 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2005
06. 05. 2005 - 08. 05. 2005 Organizační víkend pro pečovatele Manželských setkání
22. 04. 2005 - 24. 04. 2005 Víkend pro chlapy ze severu
15. 04. 2005 - 17. 04. 2005 Víkend pro ženy, aneb dámská jízda - DDKT Litoměřice
leden - červen 2005, 1x / měsíc Měsíční setkávání chlapů ze severu Ústecko a Liberecko
leden - červen 2005, 1x / měsíc Přípravy snoubenců v rodině - jednotlivé vikariáty
01. 12. 2004 - 31. 01. 2005 Zasílání přihlášek Manželských setkání 2005
září-prosinec 2004, 1x / měsíc Měsíční setkávání chlapů ze severu Ústecko a Liberecko
04. 07. 2004 - 10. 07. 2004 Týdenní letní kurs Manželských setkání 2004
04. 06. 2004 - 06. 06. 2004 Porada všech kurzů MS 2004 v České republice
29. 05. 2004 Pouť rodin ke svaté Zdislavě v 11:00 - Jablonné v Podještědí
22. 05. 2004 - 23. 05. 2004 Pouť 8 státu do Mariazell
23. 04. 2004 - 25. 04. 2004 Víkend pro chlapy - DCPR Litoměřice
16. 04. 2004 - 18. 04. 2004 Víkend pro ženy, aneb dámská jízda - DDKT Litoměřice
12. 03. 2004 - 14. 03. 2004 Mezinárodní symposium o manželství - Brno
26. 03. 2004 - 28. 03. 2004 Jarní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
28. 02. 2004 Familyfest
04. 02. 2004 Vyhodnocení mezinárodní výtvarné soutěže - Ústí, Liberec
leden - květen 2004, 1x / měsíc Kurs animátorů přípravy na manželství - DDKT Litoměřice
05. 12. 2003 - 07. 12. 2003 Exercicie Center pro rodinu - Praha
01. 12. 2003 - 31. 03. 2004 Zasílání přihlášek Manželských setkání 2004
28. 11. 2003 - 30. 11. 2003 Víkend pro matky a dcery - DDKT Litoměřice
21. 11. 2003 - 22. 11. 2003 Kurs animátorů přípravy na manželství - DDKT Litoměřice
14. 11. 2003 - 16. 11. 2003 Mezinárodní porada o formaci rodin - Brno
08. 11. 2003 Přednáška - Potřebujeme rodinu? - DDKT Litoměřice
24. 10. 2003 - 26. 10. 2003 Víkend pro chlapy - DDKT Litoměřice
25. 10. 2003 Přednáška - Krize životního poledne - Teplice
10. 10. 2003 - 12. 10. 2003 Podzimní obnova Manželských setkání - Jiřetín pod Jedlovou
10. 10. 2003 Národní komité Středoevropských katolických dnů - Brno
26. 09. 2003 - 28. 09. 2003 Celostátní porada o formaci rodin v roce 2004 - Brno
16. 09. 2003 - 17.09. 2003 Celostátní porada Center pro rodinu - Praha
13. 09. 2003 Pouť rodin - Bohosudov
Tučně napsané akce jsou pořádány Diecézním centrem pro rodinu biskupství litoměřického, ostatní akce jsou jen spolupořádány.
Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2014

Kdy

Co

Kde

Od kolika

13. 04.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

?8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

?10:00

*

14. 04.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kaple Panny Marie nebo kostel Povýšení sv. Kříže

?7:30

*

15. 04.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:30

kaple Panny Marie nebo kostel Povýšení sv. Kříže

?7:30

*

16. 04.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

?18:00

17. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

?18:00

18. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

?18:00

19. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

?19:00

20. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

?10:00

*

21. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

?10:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2013

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Úterý

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

25. 12.
Středa

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

26. 12.
Čtvrtek

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

27. 12.
Pátek

Svátek svatého Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:30

28. 12.
Sobota

Svátek svatých Mláďátek, mučedníků

Ústav sociální péče - Bynov

*

17:30

29. 12.
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

30. 12.
Pondělí

Pondělí v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

31. 12.
Úterý

Úterý v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:30

01. 01.
2014
Středa

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2013

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 03.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

25. 03.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kaple Panny Marie nebo kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

26. 03.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kaple Panny Marie nebo kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

27. 03.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

28. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

29. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

30. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

19:00

31. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

1. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2012

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Pondělí

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

21:00

kostel Stětí Sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

21:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

25. 12.
Úterý

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

10:00

kostel sv. Jana Nepomuckého - Hřensko

*

14:00

26. 12.
Středa

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel Stětí Sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

14:00

27. 12.
Čtvrtek

Svátek svatého Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

28. 12.
Pátek

Svátek svatých Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

29. 12.
Sobota

Pátý den v oktávu Narození Páně

Ústav sociální péče - Bynov

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

30. 12.
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

31. 12.
Pondělí

Pondělí v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

01. 01.
2013
Úterý

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

10:00

kostel Stětí Sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

14:30

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2012

Kdy

Co

Kde

Od kolika

1. 04.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

2. 04.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kaple Panny Marie nebo kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

3. 04.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kaple Panny Marie nebo kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

4. 04.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

5. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

6. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

7. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

19:00

8. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

9. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2011

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Sobota

Štědrý den

kostel Panny Marie - Bynov

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

25. 12.
Neděle

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

26. 12.
Pondělí

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže (Rybovka)

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

27. 12.
Úterý

Svátek svatého Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

8:30

*

28. 12.
Středa

Svátek svatých Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

8:30

*

29. 12.
Čtvrtek

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

8:30

*

30. 12.
Pátek

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

31. 12.
Sobota

Sedmý den v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel Panny Marie - Bynov

*

15:00

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

01. 01.
2012
Neděle

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2011

Bohoslužby v Děčíně I jsou nasvětě :-), zkuste Děkanství Děčín I ...

Kdy

Co

Kde

Od kolika

17. 04.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

18. 04.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

18:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

19. 04.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

20. 04.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

21. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

22. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

23. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

19:30

24. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

?

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

25. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

9:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2010

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Pátek

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

24:00

25. 12.
Sobota

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

26. 12.
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

27. 12.
Pondělí

Svátek svatého Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

28. 12.
Úterý

Svátek svatých Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

29. 12.
Středa

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

30. 12.
Čtvrtek

Šestý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

7:30

*

31. 12.
Pátek

Sedmý den v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

16:00

01. 01.
2011
Sobota

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

02. 01.
2011
Neděle

Druhá neděle po Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2010

Kdy

Co

Kde

Od kolika

28. 03.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

29. 03.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

30. 03.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

31. 03.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

01. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

?

02. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

?

03. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

?

04. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

05. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

?

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2009

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Čtvrtek

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

21:00

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

22:00

25. 12.
Pátek

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kaple na faře - Arnoltice

*

15:00

26. 12.
Sobota

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

domov důchodců - Bynov

*

15:00

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

14:30

27. 12.
Neděle

Svátek svatého Jana Evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

28. 12.
Pondělí

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

7:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

29. 12.
Úterý

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

30. 12.
Středa

Šestý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

31. 12.
Čtvrtek

Sedmý den v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

01. 01.
2010
Pátek

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kaple na faře - Arnoltice

*

15:00

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2009

Kdy

Co

Kde

Od kolika

05. 04.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

06. 04.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

07. 04.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

08. 04.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

09. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

10. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

11. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

20:00

12. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

13. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2008

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Středa

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

21:00

25. 12.
Čtvrtek

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice, na faře

*

14:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

15:30

26. 12.
Pátek

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

27. 12.
Sobota

Svátek svatého Jana Evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

?kostel? Panny Marie - Bynov

*

15:00

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

15:30

28. 12.
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice, na faře

*

14:00

29. 12.
Pondělí

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

17:30

30. 12.
Úterý

Šestý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

8:00

*

31. 12.
Středa

Sedmý den v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

16:00

01. 01.
2009
Čtvrtek

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice, na faře

*

14:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

15:30

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Dušičky 2008

Kdy

Co

Kde

Od kolika

2. 11.
Neděle

Vzpomínka na věrné zemřelé

hřbitov Škrabky

15:00

hřbitov Folknáře

16:00

Mariánská louka pod zámkem

17:30

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2008

Kdy

Co

Kde

Od kolika

16. 03.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

17. 03.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

18. 03.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

19. 03.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

20. 03.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

21. 03.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

22. 03.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

20:00

23. 03.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

24. 03.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

9:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2007

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Pondělí

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

8:00

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

21:00

25. 12.
Úterý

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

?

26. 12.
Středa

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

27. 12.
Čtvrtek

Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

?

*

28. 12.
Pátek

Svátek sv. Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

?

29. 12.
Sobota

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel Panny Marie - Bynov

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

?

*

30. 12.
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

?

*

kostel sv. Václava a Blažeje

?

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

*

31. 12.
2007
Pondělí

Sedmý den v oktávu Narození Páně
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

16:00

01. 01.
2008
Úterý

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2007

Kdy

Co

Kde

Od kolika

01. 04.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

02. 04.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

03. 04.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

04. 04.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

05. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

06. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

07. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

20:00

08. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:45

*

kostel sv. Václava a Blažeje

10:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

09. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

9:00

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel sv. Václava a Blažeje

9:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2006

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Neděle

4. neděle adventní - Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel sv. Václava a Blažeje

10:00

*

Vigilie Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

14:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

22:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

25. 12.
Pondělí

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

10:00

*

26. 12.
Úterý

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

27. 12.
Středa

Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

28. 12.
Čtvrtek

Svátek sv. Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

29. 12.
Pátek

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

30. 12.
Sobota

Šestý den v oktávu Narození Páně

kostel Panny Marie - Bynov

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

31. 12.
2006
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josef
konec občanského roku

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

10:00

16:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

14:00

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

*

01. 01.
2007
Pondělí

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

kostel sv. Václava a Blažeje

10:00

*

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2006

Kdy

Co

Kde

Od kolika

9. 04.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

10. 04.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

11. 04.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

12. 04.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

13. 04.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

14. 04.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

15:00

18:00

15. 04.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

20:00

16. 04.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

17. 04.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2005

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Sobota

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

Vigilie
Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel Povýšení sv. Kříže

16:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

kostel Stětí sv. Jana Křtitele - Těchlovice

*

22:00

25. 12.
Neděle

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

14:00

26. 12.
Pondělí

Svátek svatého Štěpána, prvomučedníka

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

27. 12.
Úterý

Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

28. 12.
Středa

Svátek sv. Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

29. 12.
Čtvrtek

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

17:30

30. 12.
Pátek

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josef

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

31. 12.
Sobota

Sedmý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

01. 01.
2006
Neděle

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Nanebevzetí Panny Marie - Arnoltice

*

14:00

Poznámky:

Nahoru


Přehled bohoslužeb přes Velikonoce 2005

Kdy

Co

Kde

Od kolika

20. 03.
Neděle

Květná neděle

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

21. 03.
Pondělí

Pondělí svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

6:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

22. 03.
Úterý

Úterý svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

23. 03.
Středa

Středa svatého týdne

kostel sv. Františka - Podmokly

6:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

24. 03.
Čtvrtek

Zelený čtvrtek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

25. 03.
Pátek

Velký pátek

kostel sv. Františka - Podmokly

*

18:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

16:00

kostel Povýšení sv. Kříže

15:00*

18:00

26. 03.
Sobota

Bílá sobota

kostel sv. Františka - Podmokly

*

20:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

21:00

27. 03.
Neděle

Slavnost Zmrtvýchvstání Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

28. 03.
Pondělí

Pondělí velikonoční

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

9:00

18:00

* Křížová cesta od kostela sv. Václava a Blažeje ke kostelu Povýšení sv. Kříže
Nahoru


Přehled mší sv. a kulturních akcí přes Vánoce 2004

Kdy

Co

Kde

Od kolika

24. 12.
Pátek

Štědrý den

kostel sv. Františka - Podmokly

*

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

*

Vigilie
Slavnosti Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

16:00

22:00

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

*

20:00

kostel Povýšení sv. Kříže

16:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

24:00

25. 12.
Sobota

Slavnost Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Panny Marie - Bynov

*

/+

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

26. 12.
Neděle

Svátek svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josef

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

27. 12.
Pondělí

Svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

8:00

*

28. 12.
Úterý

Svátek sv. Mláďátek, mučedníků

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

29. 12.
Středa

Pátý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

6:45

*

kostel Povýšení sv. Kříže

*

18:00

30. 12.
Čtvrtek

Šestý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

31. 12.
Pátek

Sedmý den v oktávu Narození Páně

kostel sv. Františka - Podmokly

*

17:00

kostel Povýšení sv. Kříže

*

*

kostel sv. Václava a Blažeje

*

18:00

01. 01.
2004
Sobota

Slavnost Matky Boží, Panny Marie

kostel sv. Františka - Podmokly

8:30

17:30

kostel Panny Marie - Bynov

*

*

kostel Nejsvětější Trojice - Jílové

10:30

*

kostel Povýšení sv. Kříže

10:00

*

kostel sv. Václava a Blažeje

8:00

*

Poznámky: