Něco pro zasmání

Pokud znáte něco humorného - rozdělte se s ostatními - napište nám.

Zde si můžete připomenout vtipy, které byly během doby uveřejněné ve ZzF. Snad se Vám budou některé líbit a potěší Vás.


Napište nám Zpět do menuNa úvod
Školní humor
Kostelní humor
Všehochuť

Na úvod...

Jednotlivé řády poslaly své zástupce do Betléma, aby vzdali hold Božskému dítěti. Dominikán položí k jeslím své dary se slovy: "Náš Pane, přináším ti zlato vědy." Benediktýn při předávání daru pronese: "Zde je kadidlo našich modliteb." Františkán říká: "Tady je, Pane, myrha naší chudoby." Mezitím si jezuita vezme stranou sv. Josefa a potichu říká: "Až povyroste, tak ho dejte do našeho gymnázia, my už z něho něco uděláme."

Kde je v Písmu řeč o povolání kardiochirurga? (Ez 36, 26: "Odstraním z vašeho těla srdce kamenné a dám vám srdce z masa.")

Pán jde do restaurace, objedná si jídlo a po obědě zajde k němu pan vrchní: "Tak co, pane, chutnalo vám?" "No, musím se přiznat, jedl jsem už lepší jídlo." "No, snad jste mohl jíst lepší jídlo, ale určitě ne u nás," zní číšníkova odpověď.

Víte, jaký je rozdíl mezi Windows 98 a listím? Listí padá jen na podzim.

Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí Váš manžel domů ... ." "Nejsem vdaná," přeruší ho pacientka. "No tak až se setkáte s Vaším snoubencem ... ." "Nejsem zasnoubena." "Tak tedy řekněte svému příteli, že ... ." "Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele ... ." Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven na oblohu. "Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?" neudržela pacientka svou zvědavost. "Protože naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě ... ."

Nahoru


Školní humor...

Nahoru


Kostelní humor

Nahoru


Všehochuť

Napište nám Zpět do menu